شرکت سروش تلکام ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و مجری طرحهای ارتباطات سیار

welcome to soroush telecom

اطلـاعیه : گروه سروش تلکام بمنظور تامین نيروي انساني مورد نياز دفتر مرکزی از تعدادي داوطلب واجد شرايط مرد و زن دعوت به همكاري مي‏ نمايد . توضیحات بیشتر

 تماس با ما از طریق :

تلفن:021.88925618 - 021.88925617

فـکـس دفـتـر مـرکـزی : 021.84211703

ایـمـیل : soroushtelecom@gmail.com

 

 برخی مشتریان ما :

متروی تهران (خط 4 به طول 12 کیلومتر) - معدن بزرگ زغالسنگ کرمان (فاز 1 و 2 اشکلی) - ویلاهای مسکونی شهرک حافظیه کردان - مجتمع اقامتی شرکت میتسوبیشی ژاپن - پروژه مسکن مهر شهر پرند - شرکت مهندسین مشاور اثر - شرکت بناگستر کرانه - دانشگاه بین المللی علوم پزشکی رامسر - دانشگاه پیام نور باقر شهر - گارانتی کینگستون در ایران (ایستا گارانتی) - دانشگاه علم و صنعت تهران (اداره فرهنگی) - پرتال اینترنتی بازار پامنار تهران - ایسنا در جهاد دانشگاهی (علوم پزشکی - دانشگاه تهران) - امداد خودرو سایپا - نمایشگاه بین المللی تهران - آژانس هواپیمائی قصر شیشه ای تهران - دفتر شرکت پیوند طب و نرم افزار - شرکت پگاه - خدمات جهانگردی گشت آسا - مشاورین ساختمان و املاک بزرگ داس - صندوق وام ضروری آموزش و پرورش - بانک سامان (دفتر مرکزی) - آموزشگاه کامپیوتر تبریز- نمایندگی فروش و تعمیرات ماشین های اداری (صبا کاربر) - انجمن شرکتهای ساختمانی استان هرمزگان - موسسه علمی فرهنگی پژوهشی نواندیشان آریا - مشاورین تبلیغاتی آهوی آسیا - شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آرمن - دانشگاه علامه طباطبائی - پارک علم و فناوری خراسان - دفتر کانون تبلیغاتی نقش اول - شرکت مگنت نیشابور - شرکت اینترنتی و تلفن بین المللی تیراژه و دیگر مشتریان

فهرست کاملتری را از اینجا مشاهده نمایید

 


پنل ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه

 

از طریق این پنل می توانید قابلیت ارسال و دربافت پیامک از طریق اینترنت با شماره ی دلخواه و اختصاصی خودتان بهمراه استفاده از کاملترین بانک اطلاعاتی شماره تلفن های به تفکیک محله - منطقه و ... را داشته باشید


 

قابلیت ها و امکانات سیستم پنل اینترنتی : کاملترین امکانات ارسال به صورت تکی . گروهی . انبوه تبلیغاتی از طریق مسیرهای (شماره های 8 رقمی که با 1000 - 2000 - 3000 شروع می شوند ارسال با نام تجاری شما و یا استفاده از شماره اختصاصی 14 رقمی) . ایجاد دفتر تلفن های نامحدود برای ارسال گروهی . زمان بندی در ارسال ها . گزارش ارسال ها - دریافت شامل جعبه پیامک های رسیده . منشی . پاسخ گوی هوشمند به پیامک ها . ایجاد مسابقه و نظر سنجی sms ای و قابلیت دسترسی و اتصال به پنل از سایت شما ( php - asp - html )

شماره های مرکز پیام (SMS Center Numbers)

سیستم پنل ارسال sms به منظور ارسال SMS از شماره های مخصوص به این امر که با شماره تلفن های 1000 و 2000 و 3000 و نام تجاری شروع می شود استفاده می کند. شما می توانید بر روی سیستم خود هر نوع شماره ای را فعال نمائید. این شماره ها به انواع 8 رقمی (پیش فرض سیستم . رایگان) و 14 رقمی (شماره اختصاصی) تقسیم می شوند .

بانک شماره تلفن ها (شماره موبایل های سراسر ایران)

سیستم پنل اینترنتی ارسال sms ما مجهز به برترین بانک های اطلاعات شماره موبایل در سطح کشور میباشد. بانک اطلاعات شماره تلفن های منطقه ای به تفکیک کد پستی از مزایای اصلی این سیستم می باشد. همچنین سیستم پنل اینترنتی مجهز به بانک شماره تلفن های مشاغل نیز می باشد .

بانک اطلاعات مشاغل ما ، با برخورداری از تفکیک بی نظیر و دسته بندی کاربردی در سطح ایران، بدون شک یکی از بهترین بانک های اطلاعات مشاغل بر اساس شغل، شهر و شماره موبایل به شمار می رود. این بانک اطلاعات، در حدود 600.000 شماره موبایل مختلف از مشاغل سراسر ایران را با دسته بندی مناسب و کاربرد آسان در اختیار شما قرار می دهد. تاثیر شگفت انگیز استفاده از بانک شماره موبایل مشاغل نگین را بر فروش و بازار هدف خود به روشنی ملاحظه خواهید نمود.

با خرید پنل علاوه بر راه اندازی پنل اینترنتی به همراه 4 شماره 8 رقمی برای ارسال که با 1000 و 2000 و 3000 شروع می شوند امکان ارسال با نام تجاری نیز برای شما فعال می شود . شما یک بار هزینه پنل را پرداخت می کنید و برای همیشه صاحب یک پنل اینترنتی می شوید .

*- هزینه هر پیامک که ارسال می کنید در تعداد پایین 12 تومان و در تعداد بالا 10 تومان می باشد که می توانید بعد از خرید پنل ، حساب کاربری خود را در هر مرحله که اعتبار شما تمام شد شارژ کنید و ارسال انجام دهید .


 

تلفن دفتر مرکزی شرکت : 021.88925617  -  021.88925618


 

کلمات کلیدی مرتبط با این محصول :